Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 940 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Współczesna bankowość

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jako ooooo ........ sposób na zniewolenie państwa - Andrzej Stępkowski

www.youtube.com/watch

niewolnicybankow.pl/

KOMENTARZE

 • @Witkacy
  Witaj , przecież to zwykła lichwa na poszkodowanych . Ave. 5*
 • @Repsol 23:12:31
  Witam
  Zadanie dla Narodu przy nadchodzącym referendum prezydenta to zmiana konstytucji według pijaka Kwaśniewskiego i szajki rodem z PRL-u .
  Oto co nas zniewala min:
  "Art. 220. Konst.
  Zwiększenie wydatków a deficyt budżetowy
  1.
  Zwiększenie wydatków lub ograniczenie dochodów planowanych przez Radę Ministrów nie może powodować ustalenia przez Sejm większego deficytu budżetowego niż przewidziany w projekcie ustawy budżetowej.
  2.
  Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa."
 • @Witkacy 23:59:38
  No to jednak magdalenkowy układ dobrze się zabezpieczył . Przykro to analizować . Pozdrawiam.
 • @Repsol 00:05:30
  Fundator tego wolnego portalu doskonale wie co to jest bank w Polsce .
  A komuchy wcale nie muszą już być przy władzy , najważniejsze ze kapitał pracuje !!!! To chuje !!!
  Jak słusznie Zauważyłeś.
  Zobacz co słychać u Tomka i to o czym pisał(sze) było "get back " będzie "get in the back " większe niż ta piramidka "Amber + Gold" dla państwa , pisiorów i obywateli .
 • @Witkacy 23:59:38
  Hehehe.. zadanie dla Narodu w referendum... hehehe
  Na naganiacza na referendum wychodzisz!
  Raz, że pytania w referendum będą bez sensu i nie w ważnym temacie, dwa to to, że referendum ma tylko jeden cel, dac przyzwolenie społeczne na zmianę konstytucji na tą co ma Jonny Daniels w teczce od dawna. Konstytucja Rzeczy Pospolitej Polin.
  Zajrzyj do mnie, ostatnia notkę o tym napisałem.
 • @wk..ny 20:37:20
  Dzięki za obiektywne spojrzenie na realizm politykę dzisiejszego świata i Polski .
  Jasne że chcesz zmiany najwyższej ustawy zasadniczej , pełnej błędów logicznych Łamiących podstawowe Prawa Człowieka, niekorzystne zapisy dla Narodu Polskiego suwerena wszelkiej władzy i decyzji . Jak każdy świadomy Polak . Dlatego powinniśmy wszyscy wykazać maksymalną czujność propagować gdzie się da wiedzę o ukrytych zagrożeniach a tym samym bojkotować referendum przy zmianach dla nas niekorzystnych.
  Konstytucja musi być napisana prostym językiem Polskim a nie prawniczym !!!. Sformowania bez jakichkolwiek dwuznacznych interpretacji . Zarazem z interpretacja która zamyka wszelkiego rodzaju dyskusje. A jako prawo stanowione przez ludzi i dla ludzi musi być oparte na prawie naturalnym nie zaś na korzeniach rzymskiego prawa , prawa o przeszłości imperium dopuszczającego się ludobójstwa i funkcjonującego dzięki niewolnictwu.
  Ja jako zwolennik prawa zwyczajowego jestem za tym aby każdy żyjący człowiek należący do wspólnoty o korzeniach szeroko rozumianej jako to co Polskie mógł sam będąc związany nakazem patriotycznym sam dogadywać się i być uznanym z przedstawicielami państwa we wszelkich jego aspektach np : fiskalnych czy politycznych.
  Ale wiem że jest to niestety mrzonka bo każdy chce w tym kraju rządzić każdym okradając go z pracy, życia prywatnego i moralnego .
  Brak jednomyślności co do podstawowych zasad , niezbędnych dla przetrwania wspólnoty , już nie normalnej koegzystencji ze sobą( ne z obcymi) zawsze prowadzi do historyczne rozumiany prywaty , dlatego mamy przejebane i tak będzie bo tak mamy mentalność !!!
  (...)
  "Jadły razem, o kłótniach nie było i wzmianki.
  Tak się tajnia tych koni odkryła przed światem;
  Kłócą się nad obrokiem, godzą się pod batem. "A.M.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY