Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 940 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Nie UFO-jcie nam

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda o UFO, czyli kolejna ściema globalnej agendy Niewolnicy kochają swoją niewolę.

Polsko powstań z kolan. Niewolnik - NIEWOLNIK -to człekokształtna istota która utraciła zdolność samodzielnego myślenia - kreowania rzeczywistości nie niszcząc natury wokoło siebie..."MYŚLENIE" takiego osobnika zastąpione jest bezkrytyczną wiarą w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, pazernością i małpowaniem NIEPRAWDY. Niska wiedza o miłości zastąpiona seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ... Istota, która potrzebuje kierunkowskazu, bo jest nie zdolna do samodzielnego życia! DOBRZE TRAKTOWANY NIEWOLNIK TO ZACIEKŁY WRÓG MĄDROŚCI i WOLNOŚCI ! NIEWOLNIK to system stosunków/zależności np. poddaństwa osobistego - fakt, iż niewolnik był zawsze rzeczą także z punktu widzenia państwa. Niewolnik – jako rzecz –obowiązek świadczenia przymusowej, nieodpłatnej/mało-płatnej pracy na rzecz UROJONEGO PANA. Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki.

www.youtube.com/watch

www.zawodowy-polak.pl/index.php

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Dzień dobry!

  "Niska wiedza o miłości zastąpiona seksizmem, który dąży do mnożenia niewolników na skalę przemysłową ..."

  Ja się z tym nie zgadzam. Uważam, że obecnie tych, którzy mogliby potencjalnie być dobrze traktowanymi niewolnikami się tępi na każdy możliwy sposób - np opodatkowano Europę, USA, nakłada się sankcje na Iran, Rosję, zalewa się je falą nachodźców. Rozmnażają się bez opamiętania chyba tylko ci, którzy od roboty się migają i liczą na zasiłki. Robić z nich niewolników nawet nie ma sensu.

  Źle myślę?

  Za wpis oczywiście daję 5* ponieważ porusza interesujący temat.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @ Autor
  "Niewolnik często ma urojenie typu - "nie chcę ale muszę"...np. płacić podatki."

  Ha! Waszmości! Tu Pan wszedł delikatnie na moją ulubioną działkę.

  Oczywiście zgadzam się, że obecne podatki, opłaty, składki, daniny to już poziom GUŁagu, a pod pewnymi względami znacznie gorzej.

  ALE: to się kończy w momencie kiedy ustalimy czym jest państwo.
  Ponieważ jeśli jest to jak mówią niektórzy aparat przemocy czy struktura biurokratyczna to... rzeczywiście mamy do czynienia z kimś kto myśli jak niewolnik, ale jeśli potraktujemy państwo jako:

  Organizację założoną dobrowolnie, przez wolnych ludzi dla ochrony ich interesów

  to takie państwo jest zaprzeczeniem ustroju niewolniczego, a podatki są tylko po to, aby to państwo mogło funkcjonować.
  Wtedy "muszę zapłacić podatek" wynika z zupełnie innych pobudek.

  Więc jak jest?
 • good job @ Five
  "Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest."- Goethe  pozdrawiam serdecznie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY