Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 940 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

DEKLARACJA WOLNEGO CZŁOWIEKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Odrzucając wszelkie administracyjne więzy, które wbrew mojej woli zostały mi narzucone zaraz po moim urodzeniu w sposób, który wykluczał moją świadomą ich konstatację i akceptację, postanowiłem ..."

"Odrzucając wszelkie administracyjne więzy, które wbrew mojej woli zostały mi narzucone zaraz po moim urodzeniu w sposób, który wykluczał moją świadomą ich konstatację i akceptację, postanowiłem zrealizować niewzruszalne prawo do wolności i zadeklarować wyjście z zakłamanego niewolniczego systemu.

DEKLARACJA WOLNEGO CZŁOWIEKA

Ja (Imię i Nazwisko) syn (imiona i nazwiska rodzicow)  urodzony (data urodzenia i w jakiej miejscowosci) niniejszym z pełną świadomością oświadczam, że biorąc całkowitą odpowiedzialność za swoje słowa i czyny i pozostając w zgodzie z naturalnym prawem, od dnia dzisiejszego tj.(np: od 10 listopada 2015 roku) wypowiadam posłuszeństwo rządowi i instytucjom państwowym, przestają mnie obowiązywać wszelkie krzywdzące i ograniczające ludzkie prawa.

Od tej chwili, żadne kodeksy, ustawy i rozporządzenia mnie nie obowiązują chyba, że sam uznam słuszność niektórych zapisów i dobrowolnie postanowię ich przestrzegać.

Nie podlegam również żadnej (zwłaszcza wątpliwej) władzy państwowej na wszystkich jej szczeblach, ani aparatowi przymusu chyba, że świadomie lub przez przypadek wyrządzę komuś krzywdę. W takim przypadku sam zobowiązuję się do naprawienia wyrządzonej szkody, bez potrzeby odwoływania się do osób i instancji trzecich.

OSOBA PRAWNA

Osobowość prawną, która została mi narzucona przez akt urodzenia zamierzam wykorzystywać jeśli zajdzie taka potrzeba i uznam to za konieczne. Zamierzam również jako osoba narodowości polskiej ubiegać się o uwłaszczenie na części majątku narodowego, która z racji narodowości jest mi należna.

W przypadku prawdopodobnych ataków na moją osobę bądź to przez aparat przymusu państwowego lub inne instytucje wykonujące czynności represjonujące, bądź też wysuwające wobec mnie nieuzasadnione roszczenia – postępowanie takie będę obciążał karą pieniężną w wysokości ustalanej każdorazowo indywidualnie, odpowiednio do okoliczności.

Oświadczam, że nie jestem pracownikiem żadnej korporacji rządowej i wskutek tego nie podlegam rządowej jurysdykcji. Nie wybierałem obecnego rządu i zdecydowanie zaprzeczam, jakoby jego członkowie mogli być moimi reprezentantami (podobnie jak reszty narodu). Co z tego wynika nie wyrażam zgody na bycie rządzonym. Niekonstytucyjny a więc nielegalny rząd III RP przez stanowione przez siebie nielegalne prawo regularnie okradał mnie z owoców mojej pracy w postaci podatków i składek na ubezpieczenie społeczne, dysponując tymi środkami w sposób niezgodny z ludzkim sumieniem i uczciwością, a nawet celowo wprowadzając dezinformację na moją szkodę, dlatego zamierzam odzyskać niesłusznie pobrane podatki i składki ZUS.

SUWEREN

Będąc suwerenem mogę domagać się zadośćuczynienia za szkody wyrządzone mi przez działalność organów rządowych (m.in. obowiązkową fluoryzację zębów w latach szkoły podstawowej; zezwolenie na rozpylanie nad naszymi głowami szkodliwych chemikaliów tzw. chemtrails, skutki działań broni elektronicznej, skutki toksycznych przymusowych szczepień i wiele innych).

Będąc suwerenem biorę całkowitą odpowiedzialność za swoje działania i jednocześnie nie wyrażam zgody na podleganie „opiece państwa” – nie chcę korzystać z przymusowego prawa do świadczeń emerytalnych czy darmowej (pozornie) opieki lekarskiej. Nie chcę z tego korzystać, ale równocześnie odmawiam partycypowania w kosztach utrzymania tych instytucji.

Nie potrzebuję rządowych dokumentów jak dowód osobisty, czy prawo jazdy i nie wyrażam zgody na ingerencję organów państwowych w jakąkolwiek sferę mojego prywatnego życia.


OBYWATELSTWO

Powyższa deklaracja jest jednoznaczna ze zrzeczeniem się przeze mnie obywatelstwa polskiego. Jedynie w wymiarze etymologicznym, wskazującym na moje miejsce zamieszkania pozostaję rdzennym Polakiem i inne argumentacje (zwłaszcza w znaczeniu prawnym) nie są wiążące.

 

 

 

.....................(podpis )........................................

Aby moja „DEKLARACJA” nie pozostała jedynie w formie skrytych osobistych przemyśleń i mogła nabrać wiążącej formy, postanowiłem upublicznić ją w formie niniejszego bloga."

Na podstawie suwerenny.wordpress.com/ 

PRZEKAZANIE NALEŻNEJ CZĘŚCI MAJĄTKU NARODOWEGO W RĘCE WNIOSKODAWCY

suwerenny.wordpress.com/author/jaroslawraczynski/

KOMENTARZE

 • Wyjęcie spod prawa, banicja?
  "Przy braku środków odwoławczych oznaczało to definitywną utratę osobowości prawnej proskrybowanego. Pociągało także za sobą rozwiązanie małżeństwa, otwarcie spadku i możliwość bezkarnego zabicia skazanego. W polskim prawie zwyczajowym proskrypcję nazywano wywołaniem, a skazanego w ten sposób – wywołańcem. ... Proskrypcją karano głównie za najcięższe przestępstwa"

  "Konstytucje sejmowe z lat 1623-1624 za sam fakt bycia lisowczykiem skazywały na banicję i infamię. Formalnie rozwiązano ich w 1635 roku"
 • tak jest
  " Zamierzam również jako osoba narodowości polskiej ubiegać się o uwłaszczenie na części majątku narodowego, która z racji narodowości jest mi należna"

  Bingo!

  pozdrawiam
 • @Zorion 14:20:27
  " Zamierzam również jako osoba narodowości polskiej ubiegać się o uwłaszczenie na części majątku narodowego, która z racji narodowości jest mi należna"

  Taka autobanicja czyli wyjęcie spod prawa pozbawiła by Pana wszelkich praw i możliwości roszczeń. Poza prawem, żadnych praw nie ma.

  Rouzumiem, że może być Pan rozgoryczony otaczającym światem. Ale jest inna droga - stać się banitą wewnętrznie, poprzez stanie się obywatelem Królestwa nie z tego świata, czyli pójście za Chrystusem.
 • @Pedant 14:34:01
  Wie Pan co ? rozbił mi Pan serce.
  Nigdy bym nie potrafił rozróznić sfery duchowej mojego istnienia od brudnej wody w akwarium w którym pływamy.
  To co mam tak pisać o akwarium ?

  "....Kim by ja był bez niego? Carskim niewolnikiem, gnębionym i
  eksploatowanym nieludzko. A teraz ja, którego ojciec był zwykłym robotnikiem, jestem
  oficerem. Mam zaszczyt należeć do komsomołu. Ukończyłem dziesięciolatkę. Umiem czytać
  i pisać prawie bez omyłek. Potrafię też rozmawiać telefonicznie. Znam poligramotę. Jem
  codziennie prawdziwy chleb. Chodzę w butach ze skóry. Jestem człowiekiem oświeconym i
  kulturalnym. ..." *

  *---- Sergiusz Piasecki - Zapiski oficera Armii Czerwonej


  pozdr
 • @Zorion 22:28:35
  "Nigdy bym nie potrafił rozróznić sfery duchowej mojego istnienia od brudnej wody w akwarium w którym pływamy.
  To co mam tak pisać o akwarium ?"

  Czytać trzeba Ewangelie :)

  Tam są brudni grzesznicy, ladacznice, kolaboranci z okupantem (celnicy), centurioni, i inne szemrane typki. Z drugie strony są pobożni faryzeusze, duchownieństwo i zeloci/powstańcy.

  "Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie"
 • @Pedant 08:25:09
  Oczywista oczywistość - tu nie ma o czym dyskutować, to nasza prawdziwa przyszłość .


  pozdr
 • @Zorion 22:28:35
  „Potrafię też rozmawiać telefonicznie.”

  Cudne!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY