Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 940 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Hit czy kit? Prawda czy mit?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żarówka energooszczędna LED odbudowująca DNA 528 Hz

Dr Horowitz

wykład Dr. Horowitz


"Żarówka Zdrowotna 528Hz w technologii Hi-Bright LED z wbudowanym  układem: elektronicznego Generatora-Modulatora wraz ze sterownikiem LED .  

Gwint standardowy E27

Użyliśmy światła o częstotliwości 528 Hz jako czynnika zewnętrznego, wspomagającego nasze własne wibracje, ponieważ oko ludzkie jest najszybszym zmysłem, jednocześnie bezpośrednim światłowodem.

 

Żarówki energo oszczędne rtęciowe pracujące z częstotliwością 70KHz, otwierają umysł ludzki do kontroli nad nim. (kontrola umysłu w tym przypadku ma za zadanie otwarcie wiary we "wszystkość" a ta obecnie wypływa z mediów m.in. przekonanie do treści reklam 3 razy intensywniejsze od filmu, od którego odwróciła Państwa uwagę) (to proste: 1min reklamy jest warta więcej niż 10min fabuły filmu itd.)

Standardowe (szkodliwe) żarówki LED rozbłyskuja z częstotliwością 50Hz i 100Hz wprawiając wielu użytkowników w stan wczesnej epilepsji, zaburzeń koncentracji , mogą też prowadzić do padaczki - potwierdzone przypadki. 

DNA jest naszym biologicznym komputerem, kształtowanym ilością światła wnikającego w nasze komórki.  Od niego zależy kim jesteśmy: czy duchowymi istotami czy tylko żywymi materialnymi bytami.

UWAGA! 100Hz blokuje komórkom dostęp światła, w efekcie oddziaływując na umysł " blokada = stan podenerwowania ") 

Ciało pamięta : dziś mało kto zdaje sobie sprawę z potrzebnego mininum ilości światła docierającego do nas ze źródeł zewnętrznych. Przebywanie w obecności źródeł o częstotliwości 100Hz (szkodliwe oświetlenie, pewna ilość telewizorów, monitorów komputerowych (e-booków) itp) szkodzi człowiekowi nie tylko w chwili ich działania ale zostawiają blokadę na pewien czas (zależny od czasu przebywania w ich obecności) Podsumowując : Źródła 100Hz są : rodzajem filtru/blokera wibracji, która jest nam niezbędna do naturalnego funkcjonowania organizmu.

Każda żywa istota posiada komórki a każda z nich zawiera program, jego działanie zależne jest właśnie od ilości docierającego do nas  światła." (źródło :Znalezione gdzieś tam  w internecie)

Podobno  : "Częstotliwość wibracji 528 Hz regenerująca DNA nazywana również częstotliwością miłości lub częstotliwością serca jest znana i używana leczniczo....www.wibracjamilosci.pl/blog/lecznicze-dzwieki/czestotliwosc-528-hz-regeneruje-dna/ "

Oj .... życzyłbym wszytkim takiej prostej metody czy " sposobu na miłość " ... he he he !!!

Link do leczenia na You Tube:

528Hz - Whole Body Regeneration - Full Body Healing | Emotional & Physical Healing

KOMENTARZE

 • hehe
  LEDy są dobre ale..... do hodowania sałaty.
 • A jest jakieś kółko zdrowych użytkowników ?
  !
 • @Stara Baba 06:37:38
  Skoro działa na sałatę - to i na inne żywe organizmy też.
  Jakie zaś są efekty ? To powinno być badane w kilku i to niezależnych ośrodkach.
 • @All...
  Nowoczesna żarówka LED żarówce nie równa .
  po lekturze :
  ---https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2503704.html
  ---https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3129724.html

  można powiedzieć ze żadne tam 50 Hz czy 100 Hz , żadne diody nie są modulowane tymi częstotliwościami.
  W lepszym jakościowo sprzęcie istnieje przetwornica która pozwala dostosować się do regulatora oświetlenia.No i oczywiście istnieje zabezpieczenie termiczne !
  Kupując taniochę chińszczyznę : krótsza żywotność w/g zasady "co tanie to drogie " .
  A wracając do mojego tytułu to kolejna komercja , łapanka klienta na dobro jakże mu cenne zdrowie .
  ..... jeżeli ktoś ma inne zdanie kupił ,rozebrał taki produkt dobroczynny i wykaże jego fizyczne cechy działania to zapraszam do dalszej dyskusji
 • 5* !
  bingo!

  Na pewnym poziomie egzystencji gra idzie o to, aby nam- istotom bytującym w trójwymiarowej rzeczywistości- ZABURZAĆ KOMUNIKACJĘ ze Wszechświatem zakłócając funkcjonowanie DNA. Taka jest pierwotna przyczyna, dla której na całej planecie eliminuje się źródła CIEPŁEGO ŚWIATŁA...
  Jedynym źródłem promieniowania LED w moim domu jest smartfon..( fu!)
  Laptop mam z wyświetlaczem LCD a żarówki oczywiścietylko "starodawne" ( hehe) z wolframowym żarnikem :) . Jak jestem u kogoś w gościach gdzie dominuje oświetlenie LED zaczynają mnie boleć oczy... (dokucza mi to światło)

  TEMAT RZEKA ... PO CHEMTRAILS I GMO LED'y SĄ NAJWAŻNIEJSZĄ PRZYCZYNĄ DEGRADACJI DUCHOWEJ , ZŁEGO SAMOPOCZUCIA , ZMĘCZENIA I WIELU NEGATYWNYCH STANÓW EMOCJONALNYCH...
 • @Paulus Aquarius 19:00:16 Sedno tkwi w jakości....
  ...żarówki ledowej, zresztą tak samo jak i we WSZYSTKIM

  Są takie które świecą światłem zbliżonym do słonecznego a rzeczywiście potwierdzam, że w pokoju z wąskim spektrum światła żle się czuję

  Po prostu należy rozejrzeć się wokół i popatrzeć na kolory ciała człowieka, a ma być tak i taki widok jak w SŁOŃCU
  Takie proste ale i coraz częściej obserwuję
  CORAZ WIĘCEJ LUDZI ma przesunięty zakres światła w którym widzą
  Przesuwa się to w kierunku 6000 stopni i właśnie Ci ludzie SZUKAJĄ I dobrze się czują właśnie w takim świetle
  Oni inaczej widzą swiat
  Szczytem facet któremu sprzedałem niebieski waż a on wrócił z reklamacją, że mu sprzedałem biały. Włączam, widzę niebieski i to mówię a on coś coś widocznie już zaczęło do niego docierać, że ma przesunięte spektrum widzenia światła czyli świata, zdziwił się, upewnił, że potwierdzam i podtrzymuję, że to niebieski i przyjął to do wiadomości.
  Dlaczego mam prawo to pisać ?
  Pracuję jako doradca klienta do spraw oświetlenia ledowego i już kilka chyba 3 kobietki przyniosły mi torta na giełdę samochodową z wdzięczności za prawidłowe doradzenie.

  Podsumowanie

  Tak więc, pomieszanie z poplątaniem panuje w tej dziedzinie tak zresztą jak i w KAŻDEJ INNEJ SPRAWIE, spowodowane błędnym, nieprawidłowym oglądem rzeczy i spraw oraz wnioskowaniem, uszkodzonym rozumowaniem
 • @andrzejw 04:02:42 Kierowanie się przesądami i uprzedzeniami a ...
  ...przed zbadaniem sprawy to błąd który jasno i wyraźnie widać w tym arcie i komentarzach

  Przesąd to wydawanie opinii przed zbadaniem sprawy
  Uprzedzenie to trwanie w błędnej opinii przed zbadaniem sprawy i
  NIE DOPUSZCZANIE do świadomości FAKTÓW przeczących.
  ZAPRZECZANIE wbrew oczywistej rzeczywistości to przejaw pierwszej linii obrony przez ego urażonej fałszywej dumy czyli pychy
  Przeniesienie i przeciwprzeniesienie jeszcze jest a i inne mechanizmy obrony ego fałszywej dumy
  JEDYNĄ drogą pewną i w pełni bezpieczną przepracowania tych wad charakteru tak powszechnych wśród Polaków to odprawienie Ćwiczeń Duchowych, tak duchowych a nie duchownych jako samodzielnej pracy z duchem swoim i duszą, a
  Najlepiej to przeprowadzają w Centrum Formacji Duchowej Kraków ul. Św. Jacka
  Bez przepracowania tych i innych wad NIGDY intencje nasze nie będą czyste i NIC DOBREGO, prawdziwie dobrego nie możemy uczynić

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY