Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 940 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Zapytajmy "Filipa" przyjaciela o matrioszkę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Matka i siostra po powrocie z zesłania do Polski miały wątpliwości, co do autentyczności W. Jaruzelskiego. Rodzina była zastraszana przez UB i bała się mówić o swoich wątpliwościach....""

 

NKWD zamordowało Wojciecha, podstawiając na jego miejsce sobowtóra.

 

 

"Miałem tego nie robić ale zacznę od analizy astrologicznej Wojciecha Jaruzelskiego która mnie nigdy nie zawodzi i jeśli brakuje już dowodów to astrologia przychodzi z pomocna szczególnie ta wedyjska. Wiemy z faktów historycznych że Wojciech przed wojną był prymusem w szkole katolickiej. Charakter młodego Jaruzelskiego ukształtowała szkoła oraz internat u ojców marianów, gdzie spędził 6 lat. Wychowanie było surowe, wyrabiało obowiązkowość, poczucie odpowiedzialności.W młodości bliskie mu były ideały ruchu narodowego. Z pewnością cała rodzina Jaruzelskich gorliwie praktykowała. Matka do końca życia była osobą głęboko wierzącą, podobnie jak siostra. Jego szwagier pracował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Kiedy matka umarła w 1966 r., pojechał na jej pogrzeb do Lublina, ale nie wszedł do kościoła, stał przed nim – dlaczego ? Są mocne dowody na to ,że matka Jaruzelskiego zapisała w testamencie ,że nie życzy sobie jak to ujęła –  aby  osoba która nie jest jej synem była na jej pogrzebie.!   Czy znacie jakiś przypadek aby własna matka na łożu śmierci nie przebaczyła synowi ? bo ja nie..

Wracając do horoskopu Wojciecha Jaruzelskiego tego,że tak powiem związanego z kościołem i głęboko wierzącego zapowiadającego się na świetnego kapłana KK. Zrobiłem osobiście wedyjski kosmogram WJ i on dokładnie potwierdza przedwojennego Wojciecha a mianowicie – wedyjska konstelacja REVATI  – księżyc w Rybach a co najciekawsze najmocniejszy ze stopni 4 stopień również w Rybach jak wiemy Ryby związane z duchowością najbardziej a rzadzi nimi planeta Jowisz władca domu 12 domu izolacji i samotności często filozofii i wiary także na 27 róznych konstelacji akurat Wojciech Jaruzelski ma REVATI konstelacje ,którą ma bardzo wielu księży  – dwa miesiące temu napisał do mnie tajemniczy ksiądz z Watykanu który poprosił o analizę astrologiczną co bardzo mnie zaskoczyło  – miał właśnie Revati lecz jego Krittika na ascendencie przełamała ciekawość. nie będę rozpisywał innych układów Rahu czyli północny węzeł księżycowej drogi życiowej Wojciecha jest w domu ezoteryki , zagadek i duchowości co kompletnie nie pasuje do Generała dyktatora. Typowo wojskowe horoskop miał kolega po fachu WJ a mianowicie Generał Czesław Kiszczak którego  konstelacja VISHAKA – Skorpiona mówi o cechach wojskowych a dokładnie opisuje dyktatora. Czy Wojciech Jaruzelski był matrioszką sobowtórem prawdziwego Wojciecha Jaruzelskiego – oceńcie sami." Ciag dalszy na:

akariaryaca.com/2018/03/30/nkwd-zamordowalo-wojciecha-podstawiajac-na-jego-miejsce-sobowtora/

oraz inne interesujace tematy:  w tym  o czasie widmowym , resecie cywilizacji  :

porozmawiajmy.tv/falszywe-300-lat-i-czas-psychokinetyczny-grzegorz-skwarek/

KOMENTARZE

 • Witkacy
  Prawdziwy Jaruzelski miał w dzieciństwie uszkodzoną prawą dłoń przez rolniczą maszynę, dlatego nie wzięto go do Armii Andersa. Matrioszka rękę miała zdrową i nie znała łaciny którą ten prawdziwy z gimnazjum znał. Stąd testament "matki".
 • @kula Lis 67 10:58:29
  Hi.
  ... o ty faktach można doczytać w dalszej części opracowania Grzegorza Skwarka .Tam jest wszystko doskonale wyjaśnione .
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  "(„Polak” prowadzący wojnę przeciwko własnemu narodowi???!!!

  Wprowadzenie stanu wojennego 13.12.1981 r., to nowy etap walki przeciwko narodowi polskiemu. Kilkakrotnie prosił Sowietów o interwencję zbrojną w Polsce. Osoba czująca się choć trochę Polakiem, nigdy nie podjęłaby takich działań! Robiłaby wszystko, aby doprowadzić do porozumienia między Polakami.)"
  -----------------------------------------------------------------------------------------


  .
 • @kula Lis 67 10:58:29
  Zapytajmy "Filipa"(Bogusław Jeznach) przyjaciela o matrioszkę !!!
 • @Witkacy 11:09:18
  Ja o tym wiem od mej rodziny znającej Jaruzelskich i syna stajennego z majątku Jaruzelskich z którym on jako dziecko się bawił, on pracował w latach 70-80 w stoczni Odra w Szczecinie, przy wódce opowiadał, że UB/SB rodzinę zastraszało, gdy będzie zbyt gadatliwa w temacie Margulisa vel Wolskiego vel Jaruzelskiego, a jego znajdą w Odrze. Kontakt z nim straciłem po odejściu z Żeglugi i wyjeździe na 12 lat z kraju. Ostatnio będąc w Szczecinie dowiedziałem się, że on już od 10 lat nie żyje, był w wieku mojej żyjącej Mamy, Ona ma teraz 92 lata.
 • @kula Lis 67 11:48:35 rozumiemy się , zobacz i oceń
  Kulisy syjonistyczno - masońskiej grabieży Polski
  ...........................................................................................................
  Kulisy syjonistyczno - masońskiej grabieży Polski , Część 1. Jan Potocki i Ferdynand Barbasiewicz .
  https://www.youtube.com/watch?v=8H41wk0lUBo
  ...........................................................................................................
  Kulisy syjonistyczno-masońskiej grabieży Polski, część 2 - Jan Potocki i Ferdynand Barbasiewicz
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=6djpGhVObkw
 • @Witkacy 12:00:11
  Znam to.
 • @kula Lis 67 12:11:51
  Ok
  Miłego dnia
 • @Witkacy 11:09:18
  /Polak prowadzący wojnę przeciwko własnemu narodowi ??!!!/
  Targowica, na przykład
 • @Witkacy 11:13:11
  "Zapytajmy "Filipa"(Bogusław Jeznach) przyjaciela o matrioszkę !!!"

  A skąd niby Pan Jeznach miałby mieć takie info?

  Proszę jasno, bom nie zorientowany...

  Pozdro!
 • @Witkacy 12:00:11
  Potocki?
  Co to ma być...?
 • @Jasiek 20:04:01
  Też bym chciał wiedzieć dlatego taki prowokujący tytuł a tu "хороший друг" milczy , weź daj mu coś na pobudzenie to zacznie rozmawiać.
 • @Jasiek 20:04:53
  Przygotuj wygodne miejsce na oglądanie i wytnij z życiorysu kilka godzin. Zacznij słuchać ciekawych historii ,a zobaczysz jak się wszystko w polityce układało i układa nadal co w trawie piszczy i do czego potrzebni są niewolnicy .
 • AUTOR
  Jak Panu nie szkoda czasu na takie bzdety. Sprawa jest prosta, sprawdzić DNA (przecież żyje córka) i wszystko będzie wiadomo, proste?
  Panie Lis , zadanie dla Pana, a nie pieprzyć głupoty.
 • @hamurabi 23:53:54
  Co za bzdury!
  Ta historia z matrioszką jest oczywiście wymysłem.
  Pisze o tym dokładnie A. Siwak w jednej ze swoich książek.
 • @Robik 11:29:41
  ... dobrze dobrze jesteś na kursie i na ścieżce , podaj sobie rękę do współpracy z kolega partyjnym hamurabi . "Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!" historie należny tworzyć według klucza partyjnego towarzyszu .
 • @Witkacy 13:51:42
  Moja przynależność do jakiejś "partii" ma tyle samo w sobie prawdy co i ta cała historia z "matrioszką".
 • @Robik 14:12:35
  ... opowiedzenie się za konkretnym poglądem , w Twoim wykonaniu lewicowym skazuje Ciebie na sklasyfikowanie jako przynależność do partii , partii poglądów które reprezentujesz . A że w przeszłości była taka co była jedyną siłą przewodnią narodu to nie miej mi za złe że określę Cię że spółkujesz ze ściekiem szlamu ideologicznego . Partii poglądów do których oczywiście masz prawo. Są jednak w dzisiejszych czasach napiętnowane ze względu na historyczne zło jakie było wyrządzone a szkodliwe skutki utrzymują się do dziś .
 • @Robik 11:29:41
  Zastanawiam się, co Jaruzelski robił 28 VIII 1946 .
  Wychwalał przyjaźń polsko-radziecką, NKWD czy bandytów z UB?
  Czy uczestniczył w uroczystym bankiecie na cześć sprawnych organów aparaty ścigania, na cześć ppor. Franciszeka Sawickiego, dowódcy plutonu egzekucyjnego?
  A może ubolewał nad działalnością „leśnych band” i tych wszystkich, którzy nie chcieli budować „nowej Polski”?

  Wiemy natomiast, co działo się wtedy z Danuta Siedzikówna czy i Zagończykiem .
  Komunistyczni oprawcy wywlekli ich z celi i strzałem w tył głowy zamordowali.
  Dwie historię, dwa życiorysy.
  Bohaterowie, którzy chciali tylko wolnej Polski i komunistyczny aparatczyk i morderca, który przez ponad 40 lat stał na straży zniewolenia.
  Hańba mu
  Hańba
 • @kula Lis 67 12:11:51
  Trudno uwierzyć, że ktoś, kogo ojciec w 1920 roku walczył z bolszewikami, stał się zwykłym renegatem

  Być może dla samego Jaruzelskiego lepiej by było, gdyby okazał się być matrioszką, co wielu jego partyjnych towarzyszy, ale też badaczy, wielokrotnie sugerowało.Jeśli do tego dodamy szlacheckie korzenie i wychowanie w wierze katolickiej, to naprawdę trudno zrozumieć polityczną drogę, jaką wybrał przyszły dyktator i morderca.
 • @Witkacy 14:46:45
  Dalej nic nie rozumiesz.
  Prawda nie jest lewicowa czy też prawicowa.
  Prawda jest to zgodność naszej oceny z rzeczywistością.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY