Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 938 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

III RP TO SYJONISTYCZNA FIRMA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZAREJESTROWANA W USA O NUMERZE 0000079312 -Udostępniaj dalej, aby uświadamiać innych.

"Proszę zapoznać się z dokumentami, które są zawarte pod tym numerem rejestracyjnym. Okazuje się, że sprzedano nas za rządów SLD – PSL w 2002 roku, a dokładnie zawiązano spółkę pod adresem Polskiego Konsulatu w Nowym Yorku, która ma prawo sprzedawać Polskie zadłużenie.

Teraz bomba: najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.

Każdy, kto kupi, może stać się właścicielem kawałka Polski.

Wiadomo po co, to zostało stworzone i kto to kupi, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Najwyższy czas wezwać Polaków do wycofywania pieniędzy z banków, nie ma na co czekać.

W każdej chwili te pieniądze mogą być przejęte przez rząd okupacyjny spod niebieskiej gwiazdy!

link do strony; https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312

Udostępniaj dalej, aby uświadamiać innych."

www.youtube.com/watch

Źrodło :www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/

,,Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”. Brutalnie szczere słowa wicepremiera

wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-krajem-posiadanym-kogos-zagranicy-brutalnie-szczere-slowa-wicepremiera-2017-11

KOMENTARZE

 • Hmm...
  Jaka tam firma - to ferma kurczaków

  http://bi.gazeta.pl/im/1e/35/12/z19095326V,Wnetrze-fermy-drobiu-w-USA.jpg


  pozdr
 • @Zorion 18:14:1------Moim zdaniem to wygląda tak --------
  https://m.neon24.pl/7ce301ff9ca344915b0847f57601122e,14,0.jpg
 • @ Autor, All
  Co robić, żeby to odkręcić?

  5*
 • @Witkacy 19:33:01
  Na takich zajęciach żydowskich pytanie z historii:
  – dlaczego świat był kiedyś rajem?
  – bo mieszkało na niej tylko dwoje ludzi.
  – A dlaczego teraz stał się piekłem?
  – bo tych dwoje było żydami.
 • @Witkacy 19:33:01
  Rabini domagają się by w Polsce rozwijało się żydowskie szkolnictwo.


  https://www.magnapolonia.org/wp-content/uploads/2018/09/339795-900x642.jpg
  Nie Łowiczanki, nie Górale ale to właśnie staje się typowym obrazkiem z Polski. Na początku czerwca br. odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja rabinów."Kwota, którą Polska będzie musiała zapłacić żydom w ramach tzw. roszczeń majątkowych to są ogromne sumy. Żydzi nie mogą tej kwoty wziąć tak na chybił trafił, muszą się nad tym zastanowić” powiedział red. Stanisław Michalkiewicz podczas niedawnego spotkania w Bełchatowie. "Najważniejszą sprawą z punktu widzenia rabinów jest inwestowanie w szkolnictwo" kontynuował publicysta. "Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie" dodał. Zdaniem Michalkiewicza oznacza to, że żydzi spodziewają się napływu żydowskiej młodzieży, dla której trzeba stworzyć sieć szkół religijnych. Przypomniał on, że na wielu uniwersytetach w Polsce utworzone są wydziały judaistyki i hebraistyki, które cieszą się dużą popularnością wśród studentów. "Ja zadaję sobie pytanie, na jaką pracę liczą absolwenci po ukończeniu takich kierunków? Bo życie już takie jest, że trzeba płacić za mieszkanie, benzynę itd. Rozumiem, że potrzebni będą tłumacze, potrzebni będą nadzorcy, którzy będą wyjaśniać nam, co mamy robić i pilnować, abyśmy to robili" zakończył Michalkiewicz. [Uny, te absolwenty rzydologii, będą nadawać się do każdej pracy i to od razu na kierowniczym stanowisku]...O konferencji Rady Rabinów z Rabbinical Centre of Europe, pisał w czerwcu br. roku m.in. portal TVP.info. Mogliśmy wówczas dowiedzieć się, że rabini, którzy przyjechali na spotkanie do Polski m.in. z Londynu, Wiednia, Mediolanu, Brukseli, Paryża czy Budapesztu, ubolewali na tym, że w dzisiejszej Polsce brakuje religijnej edukacji żydowskiej. Portal napisał, że uczestniczący w konferencji rabini zadeklarowali, że "liderzy społeczności żydowskich z całej Europy zrobią wiele, żeby wesprzeć społeczność polskich żydów, jednak potrzebują do tego wsparcia polskich władz [kurwa, jeszcze im mało wsparcia?] w zaangażowanie w rozwój życia żydowskiego w Polsce, a konkretnie w takie działania jak ‚zwalczanie antysemityzmu, rozwój religijnych szkół żydowskich w Polsce, działania na rzecz zapewnienia wolności wyznania i bezpieczeństwa żydów". [Zwalczają ten antysemityzm i zwalczają od tysięcy lat, a zwalczyć nie mogą…]..TVP.info cytuje w swojej relacji rabina Rabina Binyomina Jacobsa z Holandii: "Jeśli chcemy, żeby to życie się rozwijało, musimy inwestować w edukację. To klucz do rozwoju społeczności żydowskiej".
  Inny rabin, Szalom Dow Ber Stambler ze wspólnoty żydowskiej Chabad Lubawicz Polska, ubolewał, że jego dzieci nie mają w Polsce zapewnionego dostępu do żydowskiej edukacji. "Ubolewam, że będę musiał wysłać najstarszego syna za granicę, żeby się uczył" powiedział. Wyraził jednak nadzieję, że może się to szybko zmienić. "Myślę, że jest to łatwe do osiągnięcia, tylko potrzebna jest tutaj decyzja" dodał. [Macie, kurwa, swoje państwo?]...Czy myślicie, że doniesienia o naciskających na Polskę rabinach są prawdziwe czy to tylko plotka?

  Źródło: prokapitalizm.pl
  https://www.magnapolonia.org/

  Ps..."Rabini domagają się by w Polsce rozwijało się żydowskie szkolnictwo" Koniec cytatu. Bez tego szkolnictwa młodzi żydzi jeszcze by mogli pomyśleć, że goje to też ludzie a to byłoby równoznaczne ze spiłowaniem rogów Szatanowi. Niech rabin Szalom Dow Ber Stambler nie pieprzy bo ma w Warszawie szkołę LAUDERA…uczęszczają do niej między innymi dzieci premiera Polski i wielkiego patrioty i ziomka rabina Mateusza Morawieckiego. Później przyjdzie kolej na użydowienie urzędów, i judeizacja, hebraizacja tego co kiedyś było Państwem Polskim lub wcześniej Lechistan, Lechia..Mają zamiar wykładać talmud czy niesławne protokoły...Niech się kurwa uczą historii Chazarii, i kto im wpierdol spuścił, jako rekompensatę mają Birobidżan, w dodatku okupują Palestynę. Widać nie porzucili planu stworzenia Judeopolonii.
 • @Witkacy 19:33:01
  Podoba mi się ten tekst:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  https://gazetawarszawska.com/images/z10848319VNowa-Sy.jpg
 • @Witkacy 19:33:01
  Oj, żeby rebe nie miał kłopotu z synem, którego musi wysłać do cudzoziemskiej szkoły! Podobno pewien angielski szlachcic wysławszy syna na studia do Paryża zażądał miesięcznych sprawozdań z wyszczególnieniem wydatków. Aby "męskie sprawy" nie niepokoiły matki polecił synowi wpisywać wydatki związane z kobietami pod rubryką POLOWANIE. Przez kilka miesięcy student wyszczególniał koszty wykształcenia, wyżywienia, czynszu oraz w rubryce POLOWANIE niewielkie sumy. Po kilku miesiącach ciszy na temat "polowania" wysłał wiadomość rachunek: NAPRAWA FUZJI 300 FUNTÓW.
 • @Jasiek 00:56:04
  Zamach na synagogę zakaz ścigania zamachowca, pod karą ekskomuniki i kar świeckich.

  Administrator
  Okupacja żydowska w Polsce
  20 September 2018

  Zamach na synagogę. Polakom i chrześcijanom nie wolno ścigać tego zamachowca, a to pod groźbą kary ekskomuniki i kar świeckich. Wg. video poniżej rozpoczyna się w Polin kolejny karnawał ekspozycji żydowskiego cierpienia w antysemickiej Polsce. Na video widać łatwo rozpoznawalnego młodego człowieka, który podchodzi do okna synagogi i rzuconym kamieniem wybija tam szybę. Potem spokojnie odchodzi. Wrażliwi na swoje bezpieczeństwo żydzi, skryci w schronach wież strażniczych, automatycznie strzelający do odległych im inwalidów bez nóg, bez broni a poruszający się na inwalidzkim wózku i wznoszący jakiejś groźne antysemickie krzyki, nie zawsze są jednak wystarczająco czujni. Tu w Gdańsku, żydowscy strzelcy, których w Polin jest ponad sto tysięcy, jakoś nie zadziałali prawidłowo, nie zastrzelili tego napastnika na miejscu zbrodni. Widać, że tym razem, żydowska czujność jakoś zasnęła, a może nawet była na urlopie. Nikt ze sprawiedliwych nie tylko nie zastrzelił tego przestępcy, ani nawet nie próbował go zatrzymać. No cóż, nawet żydzi są niedoskonali i mają swoje niedociągnięcia. Żydzi, za pomocą zakazanych kul dum-dum, odstrzelili temu Palestyńczykowi jedną nogę, bo był on antysemitą i groźnie krzyczał, ale to nic nie pomogło. Więc potem odstrzelili mu drugą nogę, ale i to nie pomogło, bo siedział na wózku i znowu krzyczał. Więc zastrzelili go i to już pomogło.

  +

  Chcielibyśmy tu ostrzec wszystkich Polaków przed jakąkolwiek pochopną oceną tego zdarzenia – zamachu na synagogę, a co gorsza przed współudziałem w polowaniu na tego sprawcę. Bo są za to zagrożeni karami świeckimi i kościelnymi ekskomuniką. Jest tu bez znaczenia to, czy zamachowiec był prowokatorem lub naćpanym bezwolnym „robotem” nieświadomie działającym pod wpływem tabelki gwałtu. A jego tożsamość jest znana policji już w pół godziny po obejrzeniu wideo z zajścia. Jest również bez znaczenia to, że ten parkan ochronny miał poprzednio furkę, która została zdjęta ukradziona przez polskich pijaków i sprzedana na złom, na wódkę a co ułatwiło sprawcy wybicie szyby. Parkan ochronny miał poprzednio furkę.
  Sprawca w domniemaniu jest Polakiem i jako taki jest u siebie w Polsce, w domu, i może (musi) zaprowadzać w Ojczyźnie polskie porządki, a żydom nic do tego! I jeżeli on tak musi, to wybijanie szyb w synagodze jest jego prawem! To z dwóch powodów zasadniczych, a weźmy je chronologicznie:

  1. Według nauczania Kościoła Świętego zwalczanie kultów sprawowanych w synagogach jest religijnym obowiązkiem chrześcijan, bo synagogi nie mają nic wspólnego z oddawaniem czci Synowi Bożemu są bluźnierstwem podlegającym surowej karze! Niszczenie zatem synagog jest chrześcijańską cnotą. Te nauki obwiązują wszystkich bez wyjątku i jest w tej sprawie obszerna literatura źródłowa.
  2. W dniu 17 września 1939 roku żydzi przystąpili do wojny przeciwko Polsce i Polakom, jako trzecia strona zbrojna otworzyli trzeci front. A jest to bez znaczenia, że uczynili to bez wypowiedzenia wojny! Ani hitlerowcy, ani bolszewicy nie dokonali tej prostej formalności także.
  Co jednak czyni żydów szczególnie zbrodniczymi i niebezpiecznymi to fakt, że oni do dziś dnia pozostają z nami wciąż w stanie faktycznej wojny. To jako ta trzecia strona agresji, a jako już jedyna. Bo Niemcy podpisały „bezwzględną kapitulację” i jako strona przestały istnieć. ZSRR rozpadł się, a jego armia okupacyjna wycofała się z Polski (granice 1945 roku), czyli też strona przestała być czynnym zagrożeniem. Trzeci front żydzi jest jednak nienaruszony, trwa i atakuje. Co gorsza, żydzi swą wojnę przeciwko Polsce bezustannie nasilają i po masowych mordach września 1939, po mordzie katyńskim i ludobójstwie Powstania Warszawskiego przystąpili do otwartej rzezi na tak biologicznie, jak mentalnie wyniszczonych Polakach. Po wojnie żydzi wymordowali w Polsce 25 milionów nienarodzonych Polaków, a może nawet i więcej. Teraz nad tym najszybciej wymierającym narodem w Europie dopuszczają się manipulacji z przemieszczeniami ludności: Ekonomiczne wypędzenie Polaków do innych krajów a zastąpienie ich ukraińcami i społecznościami wschodnimi. To wszystko jako przygrywka do masowej inwazji żydów z Izraela. A ta sytuacja całkowicie wypełnia warunki ludobójstwa. Formalna definicja obowiązuje tak w Polsce, jak i we wszytkach krajach europejskich.

  KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA 9 grudnia 1948.

  https://gazetawarszawska.com/index.php/politics/2002-konwencja-w-sprawie-zapobiegania-i-karania-zbrodni-ludobojstwa

  Cóż zatem złego w wybijaniu szyb w synagogach i wszelkich innych formach zwalczania żydostwa w Polsce? A przecież, dodatkowo – w umysłowości żydowskiej jeżeli Polacy nie zwalczają żydów, to ich zapraszają do agresji. I to tak dalece, że każda zbrodnia żydowska na Polsce i Polakach jest tłumaczona przez żydów jako polskie przyzwolenie, czyli nie jest żadną zbrodnią, bo Polacy sami o to proszą, czyli są współsprawcami, a co jest najgorsze.
  Nie inaczej! Wystarczy podpytać o to samych żydów.

  +

  Jednak problem nie polega jedynie na jakiejś motywacji, subiektywizmie czy błędnie rozumianej tolerancji, w tym tu aspekcie podejścia do problemu ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze, ale na rygorach prawnych: My Polacy, chrześcijanie mamy surowy zakaz ścigania i karania takich zamachowców antysemitów.

  I tu też problem ten ma swoje dwie płaszczyzny: Jedna jest religijna, a druga jest świecka. Zaczynimy od rozporządzeń religijnych. Otóż w wypadkach problemów zasadniczych (systemowych, a nie czysto chuligańskich) wyznania wiary chrześcijanin nie może ścigać drugiego chrześcijanina z powodu jego konfliktu z synagogą, bo jest tym obciążony karą bezwzględnej exkomuniki.

  Żaden chrześcijanin nie ma prawa stanąć po stronie żyda w jego konflikcie z drugim chrześcijaninem! Ta sprawa została już rozstrzygnięta w 3-4 wieku po Chrystusie i była wielokrotnie powtórzona w licznych późniejszych nauczaniach papieskich. Wszystkie narody zrozumiały to bardzo dobrze i gorliwie, to tylko poza Polakami. To tak dalece, że kwestie tego żydofilskiego nierządu Polaków poruszył papież Benedykt XIV w encyklice „A quo primum”, to tak późno, jak w roku 1751. Fakt ten jest nie tylko świadectwem naszej hańby, ale i naszej zbiorowej exkomuniki, a może i nawet zbiorowej apostazji. A co na płaszczenie duchowej, teologicznej tłumaczy upadek naszej państwowości jako skutku przekleństwa exkomuniki. Bo faktycznie żaden naród w Europie nie został tak strasznie pokarany, a żadne państwo nie padło tak jak właśnie my – gorliwi, bezwstydni podcieracze żydów. A jako tacy niegodni posiadania własnego państwa, bo podcieraczom miejsce jest w rynsztoku.

  Drugą zaś płaszczyzną świecką rozpatrzenia kwestii naszego stosunku do żydowskich terrorystów, okupantów w Polsce anno 2018 jest dokument: DEKRET PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ Z DNIA 30 LISTOPADA 1939 R. „o nieważności aktów prawnych władz okupacyjnych”.

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1061-dekret-1006-z-roku-1939

  Dokument ten jest w mocy i nie tylko czyni nieważnymi wszelkie zarządzenia władz okupacyjnych, ale nakłada wysokie kary na polskich kolaborantów współpracujących z okupantem czyli obecnie z żydami.

  W świetle prostych faktów zatem jakakolwiek współpraca Polaka lub chrześcijanina w ściganiu sprawcy wybicia szyby w synagodze automatycznie ekskomunikuje z Kościoła Świętego wszystkich tych, którzy ścigają tego „zamachowca”, jakie też są na takiego nałożone świeckie kary zarządzone dekretem Prezydenta Raczkiewicza.
  Dotyczy to wszystkich bez wyjątku: Cieciów, prokuratorów, duchownych, taksówkarzy, policjantów, sędziów, weterynarzy czy prostych blogerów.

  +

  Jest to niewątpliwie „Sprawa Rybaka” bis. Żydom jest to potrzebne, nie tylko do kultywowania własnej atmosfery zagrożenia, dyscyplinowania własnych szeregów, do wyłudzanie pieniędzy na odszkodowania i ochronę.

  Żydzi zamordowali Syna Bożego, chełpią się tym! Odgrażają się wkoło, że zamordują każdego innego, który tylko stanie im na drodze. I ci żydzi, jako mordercy Pana Jezusa Chrystusa, cieszą się widokiem polskiego bydła uganiającego się za antysemitami we własnych szeregach.

  Na tym jednak nie koniec: „Jeżeli jakiś Chrześcijanin przyniesie olej do kaplicy pogańskiej lub synagogi żydowskiej w ich święto, lub zapali świecę, niech będzie wyłączony ze wspólnoty kościelnej (ekskomunikowany)”.


  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/1167-kanony-reguly-swietych-apostolow

  Tylko tyle wystarczy, aby być wydalonym z Kościoła i przeklętym.
  Filosemityzm polski jaka to radość w piekle.

  Redakcja Gazeta Warszawska

  20-IX-2018
 • @Jasiek 00:56:04 Na bieżąco z netu :
  Żydzi dostaną szału! Prokuratura bierze mnie w obronę | J. Międlar

  https://youtu.be/h3h1bgSppfo

  Szokująco pozytywna odpowiedź prokuratora. Ale to jest prawda! Dość absurdów i plucia na Polaków! Odważna, mądra i sprawiedliwa pani prokurator. Tylko patrzeć kiedy Michnik z Gazety Wymiotnej, oskarży prokuraturę o antysemityzm. Tymczasem to właśnie żydzi są największymi szubrawcami. Żydzi powinni być karani za kłamstwa wobec Polaków. To podły i niewdzięczny naród. Plemię żmijowe najbardziej boi się prawdy o sobie i swoich morderstwach. Precz z Polski do Izraela. Najwyższy czas pisać o masakrze w Nalibokach i Koniuchach gdzie żydzi wybili wszystkich Polaków mieszkańców razem ze zwierzętami. A winą obciążają komunistów rosyjskich! W Ameryce przez żyda, uczestnika tej rzezi, została wydana książka opisująca z wieloma detalami ów morderstwa. Ten żyd wychwala zachowanie swoje i swoich pobratymców podczas tej masakry!! A co do Jedwabnego to żydzi Jedwabieńscy wydali tamtejszego proboszcza który został wywieziony na Sybir i tam się wykończył. Wcale się nie dziwię, że cały Świat ich nienawidzi.
 • @Jasiek 00:56:04 Joanna Teglund o kulisach otwarcia granic w Szwecji
  https://youtu.be/1AwJTWHDEeA

  "Pisiory" mówią "Stop nielegalnej migracji", więc robią "legalną migrację". A jak nie pasuje, to zamyka niewygodne stronki (http://migracje.gov.pl) Zanim portal emigracje został wyłączony było około 500 tysięcy wydanych pozwoleń na pracę tylko z tego roku. Najwięcej z krainy Ukrainy, potem już Wietnam i pozostałe kraje azjatyckie.
 • @Witkacy 19:33:01
  Rewolucję w 1917 r w Rosji zrobili żydzi. Jest na to miliony dowodów. Np. W I Radzie Komisarzy Ludowych, na ogólną liczbę 22 członków, było 19 żydów, 1 Ormianin, 1 Gruzin (Dżugaszwili, czyli Stalin) i 1 Rosjanin (Anatol Łunaczarski). W Komisariacie Wojny, na ogólną liczbę 43 stanowisk było 35 żydów, 7 Łotyszy, 1 Niemiec i ani jednego Rosjanina. W Komisariacie Spraw Wewnętrznych na ogólną liczbę 62 stanowisk żydów było 43, 10 Łotyszy, 2 Niemców, 2 "Polaków" (Dzierżyński w moskiewskiej i Kozłowski w piotrogrodzkiej CzeKa), 3 Ormian i 2 Rosjan. W Komisariacie Spraw Zagranicznych na ogólną liczbę 16 stanowisk było 14 Żydów, 1 Łotysz i 1 Niemiec. W Komisariacie Finansów na ogólną liczbę 29 stanowisk było 24 żydów, 2 Łotyszy, 2 Rosjan i 1 "Polak". W Komisariacie Sprawiedliwości na ogólną liczbę 19 stanowisk było 18 Żydów, 1 Ormianin i ani jednego Rosjanina. I tak dalej i tak dalej. Kto jeszcze powie ,że rewolucje zrobili Rosjanie . Trocki od diaspory żydowskiej w USA otrzymał gotówkę, nota bene, za przewóz której zatrzymali go w Kanadzie. Lenin otrzymywał od niemieckiego wywiadu fałszywe ruble i jak najbardziej prawdziwe złote marki na koszta rewolucji. Chyba starczy dowodów.
 • @Jasiek 00:56:04
  Stanisław Michalkiewcz: Niemcy używają Ukraińców do dywersji w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=vXCa8pfx-sY


  Ps...No wreszcie ktoś to powiedział. Ma pan racje..Niemcy już od dawna szykują się na nasz kraj. Oglądam ukraińskie filmiki o Ukraińcach i zastanawia mnie to, że przyjeżdżają do Polski do pracy za marne pieniądze a widać, że mieszkają nie raz lepiej niż Polacy pracujący za lepsze pieniądze... Pytanie skąd na to mają....pomyślcie....dodam, że te ich mieszkania są wynajmowane......Skoro jesteśmy kolonią niemiecką, to Niemcy muszą kimś się wysługiwać tutaj. Nie jest tak, że Ukraińcy, czy Chazary, a nawet żydy, same tutaj sobie. Tylko ktoś im tę furtkę otwiera do dyrektorowania, czy niszczenia Polski. Rozumiemy to? Żydzi przejęli wodociągi – Czekają nas gigantyczne podwyżki cen wody https://forumemjot.wordpress.com/2016/10/08/zydzi-przejeli-wodociagi-czekaja-nas-gigantyczne-podwyzki-cen-wody/
 • @Witkacy 19:33:01
  W obronie mieczy grunwaldzkich.

  https://i2.wp.com/mysl-polska.pl/gif/wal%20pomorski.jpg?zoom=2  https://i1.wp.com/ekoszalin.pl/sds/2018/03/05/5a9d1ddfd0cdd.jpg?zoom=2
  Tomasz Hinc Szanowny Pan Wojewoda Zachodniopomorski
  Tomasz Hinc

  [Nie wiedziałem, że ten folksdojcz jest "szanowny"]

  Stanowisko szczecińskiego środowiska historyków w sprawie usunięcia pomników przedstawiających miecze grunwaldzkie

  Szanowny Panie Wojewodo!

  Z oburzeniem przyjmujemy inicjatywę usunięcia pomników wyobrażających miecze grunwaldzkie i upamiętniające krwawe walki polskiego oręża na Wale Pomorskim.

  Przełamanie niemieckiej obrony umocnionych stanowisk tzw. Pommernstellung kosztowało śmierć tysięcy polskich żołnierzy, pochowanych w olbrzymich nekropoliach w Wałczu Bukowinie, Drawsku Pomorskim, Szczecinku, Złotowie, Złocieńcu i Czaplinku. W piśmie skierowanym przez Instytut Pamięci Narodowej (dalej cyt. IPN), Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu Biuro Upamiętnienia Walk i Męczeństwa z 16.07 2018 r. do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (oddz. w Szczecinie) wskazano, że trzy pomniki wyobrażające miecze grunwaldzkie podlegają ustawie o zakazie propagowania komunizmu i należy je zlikwidować, gdyż nawiązują do Krzyża Grunwaldu.

  Uzasadniono to sformułowaniem, że „symbol ten był zasadniczo wytworem sił prosowieckich”. W cytowanym piśmie stwierdzono też, że Krzyż Grunwaldu (Order Krzyża Grunwaldu od 1960 r.) został usunięty z polskiego systemu odznaczeń w 1992 r., co miało wskazywać na uznanie go jako dziedzictwa Polski Ludowej, które nie zasługuje na honorowanie w wolnej Polsce.

  Podkreślono, że wśród odznaczonych były osoby tworzące Polskę Ludową. W podsumowaniu stwierdzono, że pomniki te „w sposób oczywisty kojarzą się z okresem Polski Ludowej, co ponadto potęguje umieszczenie na nich orła bez korony (oficjalne godło Polski [sic!] Rzeczpospolitej Ludowej), co miało świadczyć o zerwaniu Polski Ludowej z dziedzictwem II RP, gdzie orzeł z godła miał koronę”.

  Otóż pragniemy się krótko odnieść do podniesionych tu wątpliwych argumentów merytorycznych. Po pierwsze, należy podkreślić, że Krzyż Grunwaldu i później Order Krzyża Grunwaldu był nadawany nie tylko osobom powiązanym politycznie z Polską Ludową, ale przede wszystkim był odznaczeniem wojennym i jako taki był nadany wielu biorącym udział w walce z niemieckim okupantem.

  Wśród odznaczonych należy też wskazać m.in. Stefana Starzyńskiego (pośmiertnie), gen. Władysława Sikorskiego (pośmiertnie), gen. Dwighta Eisenhowera, Irenę Joliot-Curie, gen. Juliusza Rómmla, płk. Stanisława Dąbka, płk. Stanisława Skalskiego.

  Co istotne, order ten przyznawano również po upadku rządów komunistycznych. Jeszcze w roku 1991 żyjącym powstańcom warszawskim nadano siedem orderów III klasy. Odznaczane były także miejscowości, które na trwałe wpisały się w mapę walk żołnierza polskiego (i to nie tylko tych, w których udział brały jednostki GL, AL, czy 1. i 2. Armii Wojska Polskiego), ale także miejsca kaźni narodu polskiego. Wśród nich należy wskazać m.in. Rejon Pamięci Narodowej Cedynia-Gozdowice-Siekierki, Oświęcim, Majdanek, Modlin, Stutthof, Wiznę, Gdynię.

  W wielu z tych miejscowości do dziś stoją akcenty rzeźbiarskie upamiętniające nadanie tego odznaczenia wraz z jego wizerunkiem. Dodajmy tu, że obiekty te nie zostały dotychczas wskazane przez IPN jako znaki pamięci podlegające rozbiórce na mocy ustawy o dekomunizacji.

  Po drugie, jako nieporozumienie uznajemy sformułowanie, że symbole te „kojarzą się” z okresem „Polski Ludowej, której dziedzictwo nie zasługuje na honorowanie w wolnej Polsce”.

  Użyty termin – „kojarzenie” – jest nieweryfikowalny i subiektywny. Jako przykład podamy architekturę blokowisk oraz szkoły, tzw. tysiąclatki, które także są dziedzictwem PRL i z Polską Ludową nierozerwalnie się kojarzą. Czy to ma wskazywać na potrzebę ich unicestwienia w przestrzeni publicznej?

  Po trzecie, błędem jest zwrócenie uwagi na umieszczonego na monumentach orła bez korony.

  Pod takim symbolem, zaczerpniętym nota bene z katedry płockiej z nagrobka walczącego w XI w. o Pomorze Władysława Hermanna, ginęli żołnierze 1 Dywizji Piechoty WP na Wale Pomorskim, za które to działania niektórzy z nich zostali odznaczeni właśnie Krzyżem Grunwaldu.

  Dodajmy tu, że w polskiej tradycji, nie tylko w PRL, występował orzeł bez korony, gdyż podobne godła znaleźć możemy m.in. w herbie Krakowa z okresu powstania krakowskiego w 1846 r., herbie powstańczym z 1863 r., czy wreszcie w Legionach Józefa Piłsudskiego. Nie można przecież suponować, że i te orły „kojarzą się z okresem Polski Ludowej”.

  Niezrozumiałe więc wydaje się nam uznanie przez IPN mieczy grunwaldzkich za „propagujących komunizm”. Znak ten jest symbolem miejsc pamięci narodowej oraz Rady Ochrony Pamięci Walki i Męczeństwa, która świetnie wpisała się w upamiętnienia m.in. miejsc kaźni polskiej na Wschodzie i walk oręża polskiego na wszystkich niemal frontach II wojny światowej.

  Krzyże Grunwaldu znajdują się ponadto na tysiącach mogił polskich żołnierzy różnych formacji, m.in. w Starych Łysogórkach (Siekierkach) nad Odrą, w Zgorzelcu, stanowią też oprawę sanktuarium Matki Boskiej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Czy te symbole, w liczbie kilkunastu tysięcy w skali kraju, także będą podlegać dekomunizacji?

  Rejon przełamania Wału Pomorskiego przez 1. Armię Wojska Polskiego, mimo że obecnie mocno zaniedbany, należy do najważniejszych miejsc pamięci w Polsce północnozachodniej. Oddanej tu przez polskich żołnierzy daniny krwi z punktu widzenia polskiej racji stanu – obecności na Pomorzu Zachodnim – nie wolno nam ani deprecjonować ani zapominać. Żołnierze ci nie mieli możliwości wyboru armii, w której chcieli walczyć, a ta idąca od Wschodu była dla wielu z nich jedyną możliwością wydostania się z „nieludzkiej ziemi”. Byli takimi samymi żołnierzami alianckimi jak ich koledzy brytyjscy czy amerykańscy.

  Działania takie jak inicjatywa usunięcia monumentów wyobrażających miecze grunwaldzkie i upamiętniające krwawe walki polskiego oręża na Wale Pomorskim, uderzają nie tylko w rzetelność przekazywania historii społeczeństwu, ale również w prawo społeczności lokalnych do kreowania i pielęgnowania własnej pamięci o ludziach i wydarzeniach dla niej ważnych. W przypadku walk o Wał Pomorski dotyczy to fundamentalnych kwestii związanych z polskością Pomorza Zachodniego i budową jego polskiej pamięci.

  Wyrażamy nadzieję, że Pan Wojewoda przy podejmowaniu decyzji dotyczącej usunięcia z krajobrazu kulturowego Pomorza znaków pamięci upamiętniających walki 1. Armii Wojska Polskiego, weźmie pod uwagę wolę wielu mieszkańców regionu oraz nasze stanowisko.

  Szczecin, dn. 23 września 2018 r.

  Do wiadomości:

  Łukasz Lendner, dyrektor szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
  Prof. dr hab. Tadeusz Białecki (em. prof. Uniwersytetu Szczecińskiego)
  Prof. dr hab. Kazimierz Kozłowski (em. prof. Uniwersytetu Szczecińskiego)
  Prof. dr hab. Stefan Kwiatkowski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Prof. dr hab. Jan M. Piskorski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Prof. dr hab. Edward Rymar (em. profesor Uniwersytetu Szczecińskiego)
  Dr hab. Dariusz Chojecki,
  prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Renata Gałaj-Dempniak, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Paweł Gut, prof. AP (Akademia Pomorska w Słupsku)
  Dr hab. Joerg Hackmann, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Maciej Kowalewski, prof. US (Instytut Socjologii US)
  Dr hab. Małgorzata Machałek prof. US (Uniwersyteckie Centrum Edukacji)
  Dr hab. Marcin Majewski, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Tomasz Sikorski, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Radosław Skrycki, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Anna Szczepańska-Dudziak, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Henryk Walczak, prof. US (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Agnieszka Gut (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr hab. Radosław Ptaszyński (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Bogdan Balicki (Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa US)
  Dr Agnieszka Borysowska (Książnica Pomorska)
  Dr Marta Chmiel-Chrzanowska (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Małgorzata Cieśluk (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Sławomir Iwasiów (Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa US)
  Dr Grzegorz Kiarszys (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Eryk Krasucki (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Rafał Marciniak (Darłowo)
  Dr Agnieszka Matuszewska (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Anna Michałek-Simińska (Szczecin)
  Dr Paweł Migdalski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Renata Nowaczewska (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Michał Paziewski (Szczecin)
  Dr Rafał Simiński (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Sławomir Szafrański (Uniwersytet Szczeciński)
  Dr Tomasz Ślepowroński (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych US)
  Dr Krzysztof Wasilewski (Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie Wlkp.)
  Jolanta Aniszewska (Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie)
  Michał Dworczyk (Muzeum Pamiątek 1. Armii Wojska Polskiego oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej w Mieszkowicach)
  Grzegorz Kurka (Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej w Kamieniu Pomorskim)
  Michał Gierke (Książnica Pomorska)
  Krystian Zalewski (Muzeum Ziemi Karlińskiej)

  http://mysl-polska.pl

  Ps..Szkoda czasu na powtarzanie pierdyliardy razy tych samych, oczywistych argumentów, którymi i tak "szanowny Pan Wojewoda" dupę sobie podetrze. Tym bardziej szkoda, że przeciętnego Polaka gówno to wszystko obchodzi; a kto nie wierzy, niech sprawdzi w swym otoczeniu.
  Nazwanie postępowania "szanownego Pana Wojewody" kurewstwem to obraza kurew. I tyle naszego, co sobie bluzgniemy. Był Minc, teraz Hinc. A jednak w tłum poszło "Minc to żydowska kurwa". Jak wielokrotnie podkreślał Nienacki "rzeczy nie nazwane nie istnieją". T Hinc to jakieś gudłajskie ścierwo. Postkomunistyczny parch który teraz robi za folksdojcze. Tfu! A jak się ustawił…Tereny z Szczerbcami już dawno sprzedane w tanich wyprzedażach, łącznie z Wawelem gdzie zagnieździli się już eskimosi, i takich miejsc świadczących o polskości ziem będzie coraz mniej by utopić się w anglosaskim gnojowniku z mcDuckiem i Bismarkiem na nowo w sieciach handlowych Lidl i Kaufland. Akurat na przedmieściach Hinca budują nowy bardzo dużej powierzchni Lidl, który architektonicznie przedstawia warowną halę handlową z małymi okienkami strzelniczymi u góry lub więziennymi w zależności od zapotrzebowania, lub przed broniącym koszernego Niemca przed motłochem w stanach wyjątkowych. Wytępi drobnych cebulaków na okolicznych jeszcze zachowanych targowiskach i budkach mieso-zieleniakach jak nic.

  Zapomniane grunwaldzkie miecze 1966


  http://olesnica.vot.pl/pokazy/1969.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY