Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
133 posty 938 komentarzy

Without movement, there is no life.

Witkacy - " Czysta forma " " FreeDom " " Free Energy " " Freeman on the Land " "World Freeman Society " "Lawful Rebellion "

Kwantowe komputery D-wave, sztuczna inteligencja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Otwarcie mówią o depopulacji ludzi na rzecz mądrzejszych, silniejszych, sprawniejszych (itd) maszyn, a siedzący na sali pewnie zachwycają się nowoczesną technologią. Nie dziwię się tym "na górze", że mają ludzkość za nic (...)

za szarą masę, za stado tępych baranów, które trzeba unicestwić. Otwarcie pokazują, co nas czeka (w filmach, reportażach, itp), a my co? My cieszymy się, że wyszedł nowy iphone....

www.youtube.com/watch

"Stanie się tak jak przedstawiono na filmie, ludzkość częściowo zostanie zastąpiona przez maszyny, cybernetyczne organizmy , jest to złe i dobre zarazem ponieważ medal ma zawsze dwie strony - w dawnych czasach ludzie żyli po 500 lat , po 800 lat jednym z powodów tego że ludzie żyją 70 lub 98 lat jest to że organizmy ludzkie się zużywają pracą po 8 godzin dziennie...! A światy równoległe istnieją i mają inaczej ułożona linie czasu polegającą na tym że to co tu powstało 10 lat temu tam powstało kilkadziesiąt tysięcy lat temu..."

 

 

 
 
 

 

KOMENTARZE

 • @
  Zastanawiające.
  Jest jedno pytanie: dlaczego Autor przyjmuje narrację tych nichilistów?
  Jaki jest sens istnienia ludzi - jeśli rozważana jest opcja wymiany na maszyny?
  Co to da, jaka z tego korzyść dla manipulatorów?
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:20:20
  Nie całkiem rozumiem Pana pytaniia. Jakie są Pana odpowiedzi?
 • @Pedant 08:51:52
  Pyta Pan jako manipulator, czy obiekt manipulacji?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:59:14
  Nie rozumiem o co Panu chodzi.
 • @Pedant 10:04:17
  Ja też nie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:20:20
  Są podstawy aby na podstawie dedukcji wyciągać wnioski na przyszłość z przeszłości .To co zrobiły finansowe elity swoim współwyznawcom podczas Holokaustu w drugiej wojnie światowej możesz dowiedzieć się o pani dr. Ewy Kurek .Eliminacja biedoty żydowskiej min.z Polski wykonana przez Niemców , to potworne ludobójstwo było na zlecenie elit które budowały nowe państwo na ziemiach Palestyny . A wizja ich doskonałości była tylko dla najwartościowszych i " zutylizowano tak zwanych parszywych żydów ". Doskonałym powiedzeniem tego mamy muzeum w Warszawie gdzie zapomniano o biedocie a przedstawia się żydów jako inteligencję . (https://kontrrewolucjablog.wordpress.com/2016/05/30/zydzi-w-polsce-ukrywana-prawda/)
  Wracając do narracji nihilistów ja to określiłeś przewidują pojawienie się centralnego komputera który będzie miał stać się nowym Bogiem. Naukowcy twierdzą ze odkryto coś co w fizyko - matematycznym koncepcji dokonuje obliczeń w czasie zerowy.Tłumaczą to ze zjawiska kwantowe łączą światy równolegle . A ja twierdzę że "there is no life without movement " . Przy temperaturze bliskiej zera energia ciała jest pozbawiona promieniowania elektromagnetycznego i atomy nie wymieniaj się energią ( nie drgają)zatrzymuje się " ruch ". Prowadzi to do paradoksu w naszym myśleniu . Stan kwantowy przybiera jednocześnie dwa stany na raz . Określane " ku bitem " informacji w informatyce .W tym stanie materii czas ma wartość zero a z punktu widzenia matematycznego mamy odpowiedz na wszelkie permutacje zadanego problemu do analizy.
  Jeżeli teraz mamy naszego "obcego" który wie wszystko i potrafi przewidzieć i stworzyć wszystko , to po co nam ułomna chobota z żądaniami i oczekiwaniami jako cześć "parszywej ludzkości " . I historia się powtarza ale już na skale większą niż to kiedyś było !!!!
  ----------------------------------------------------------------------------------------
  Czy się zgodzimy na to ?
  -----------------------------------------------------------------------------------------
 • @Witkacy 11:54:12
  Nie zgodzimy się.
  Pana wizja rzeczywistości jest ograniczona, aczkolwiek idzie w dobrym kierunku.

  Natomiast błędne jest ustalenie celu cywilizacyjnego wg opcji nichilistów.
  To błędna koncepcja, chora i prowadząca do degeneracji. Ją trzeba wyeliminować.
 • Mamy tutaj
  poszukiwania argumentów do depopulacji przez dzieci Szatana o miliardy istnień. Takim koronnym argumentem jest ocieplenie klimatu na skutek bezczelnego bytowania człowieka na ziemi. Drugi argument jest zawarty właśnie w powyższym artykule.
 • Mózg się lasuje, a Musk się lansuje.
  cyt.: "jednym z powodów tego że ludzie żyją 70 lub 98 lat jest to że organizmy ludzkie się zużywają pracą po 8 godzin dziennie."

  Ale przecież mnóstwo ludzi na ziemi nie ma pracy i wiele dzieci bogaczy też nie przepracowało nawet dnia, a żyją także poniżej 100 lat; no czyba że coś mi umknęło.

  Jedno wszakże nie ulega wątpliwości, że tzw. elity ziemi chcą się pozbyć większości ludzkiej populacji. Jest cała lista symptomów która na takie działania wskazuje.
 • @Nibiru 18:46:55
  Ciekawy temat z ta AI(sztuczna inteligencja)
  AI musi miec duza niezaleznosc dzialalnosci ,uczenia sie i rozwijania.
  Moze ona uznac ze gatunek ludzki jest najwiekszym szkodnikem Ziemi i nalezy go eksterminowac.Podobnie wsrod ludzi moze ona uznac kastowosc za zagrozenie i nie uznawac np."narodu wybranego" za naturalnego przewodnika ludzkosci a jego dzialania za nieracjonalne, szkodliwe ,badz nie optymalne.
 • @mac 21:25:17
  cyt.: "... i nie uznawac np."narodu wybranego" za naturalnego przewodnika ludzkosci a jego dzialania za nieracjonalne, szkodliwe ,badz nie optymalne."

  No właśnie, pewnie boją się AI wyposażonej w autonomię, gdyż w cybernetyce wszystkim kierują operacje logiczne. W samozwańczym "przewodnictwie ludzkości" nie ma nic logicznego, więc siłą rzeczy taka patologia byłaby zagrożona i ewentualnie wyeliminowana. Chyba że programowo ograniczonoby taką autonomię do podobnego statusu jaki mają obecnie maionetkowe reżimy gojowskie wielu krajów, tzn. nie mają prawa zajmowania się wieloma aspektami rządzenia zarezerwowanymi dla sanhedrynu.
 • @mac 21:25:17
  Nie mogę znaleźć obecnie na YT bardzo ciekawego filmu, którego autorzy próbują wykazać, że w świetle wszelkich analiz i symulacji komputerowych, pasożytniczy model życia ludzi i zwierząt na Ziemi nie ma dla nikogo żadnego sensu. Tzn. dla jakiegoś bytu spoza tego łańcucha żywieniowego jest on swego rodzaju samozawiadującą się hodowlą nastawioną na żniwa naszych świadomości. Dla takiego bytu jesteśmy czymś takim jak dla nas są muszki jednodniówki, na których możemy sobie eksperymantować i użyć ich wątroby rozpuszczone w spirytusie na przykład na maść na pryszcze. Było tam też jedno ważne spostrzeżenie, że w obliczu nieprzewidywalnych niebezpieczeństw, krótkiego czasu życia i ograniczeń umysłowych zarówno dla jednostek jak i całej planety wszelka nasza działalność nie ma większego sensu. Ponoć są na ziemi depozytariusze tej wiedzy przekazanej im przez obcych, ale strzegą jej jak żrenicy oka, gdyż po ujawnieniu takich rewelacji nastąpiłaby ogólnoplanetarna anarchia i koniec cywilizacji takich jakie znamy do tej pory.
 • @Nibiru 23:29:34
  Nawet majac jakes tam ograniczenia wgladu w sytuacje widze ze rozwoj na Ziemi jest chaotyczny i nieracjonalny. Potencjal ludzki jest marnotrawiony np. przez szkolnictwo,media,uklady klanowe,"narody wybrane"uklady rodowe itp.
  Nalezaloby zaorac to globalnie bo regionalnie sie to nie obroni a i tak prawdopodobnie system kastowy sie odtworzy ,moze w zmienionej konfiguracji.
 • @mac 00:31:32
  Tak to z naszej perspektywy może wyglądać, że: chaos, marnotrawstwo talentów, załamanie edukacji, brak perspektyw, wrażenie alienacji itp. Ale w gruncie rzeczy dla "naszych hodowców" nie to już znaczenia, jeśli opanowali AI, edycję genów i projektowanie organizmów żywych od zera, transmutacje, sekrety życia i śmierci. Po co im teraz ludzie, jeśli na ich grzbietach dotarli do przełomowego stanu wiedzy i dóbr materialnych (zawłaszczając oczywiście to wszystko od ludzkości) i dalej mogą dać sobie radę przy pomocy robotów i garstki gojskich niewolników.
 • @Witkacy 11:54:12
  Czy się zgodzimy na to ?

  Bałagan króluje z powodu braku porządku matematycznego w szkole.

  Czy ludzie poddani bałaganowi mogą się nie zgodzić.

  Bez ludzkiego uznania liczby 0 za liczbę pierwszą, KOMPUTERY mogą przejąć władzę, bo szanują liczbę 0.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY